top of page

Особливі пропозиції

Особливі пропозиції: Product
Image by Hermes Rivera

Бізнес-ланчі

Кожен день нове меню, по-справжньому домашня їжа, якісні продукти і відмінне виконання.

Готуємо бізнес-ланчі по буднях з 12:00 до 15:00.

Ми розробили для Вас три види бізнес-ланчів:

№1 Повний бізнес-ланч - 175 грн

№2 Суп та основна страва - 150 грн

№3 Суп та салат - 125 грн

Особливі пропозиції: Наши блюда
День народження

День народження

Якщо Ви вирішили відсвяткувати з нами свій юбілей або день народження, ми з радістю надамо Вам знижку в розмірі 20%. Знижка діє лише при наявності паспорта та протягом 5 днів.

VIP-кімнати

Якщо Вам необхідно провести закриту зустріч, хочеться скрасити вечір у відокремленій обстановці або просто відпочити з комфортом, ми з радістю надамо Вам таку можливість. Скористайтеся нашою спеціальною пропозицією, бронюйте VIP кімнати з депозитом всього 300 грн на особу.

ВІП кімнати

Подарунковий сертифікат

Ви можете порадувати своїх друзів, родичів або улюблених вручивши їм Подарунковий сертифікат. Для Вашої зручності вони зроблені в трьох номіналах - 300 грн, 500 грн, 1000 грн.
Мабуть найбільш незвичною відмінністю наших сертифікатів від загальноприйнятих, що дають право на використання всієї суми номіналу, є можливість подарувати знижку, розмір якої визначений у вигляді 30, 50, або 70%.
Особливості та умови придбання та використання сертифіката уточнюйте у адміністратора.

Подуранковий сертифікат

Святкові пропозиції

Всім нам знайоме відчуття свята, яке починає зароджуватися завдяки слову «бенкет». Ми звикли до білосніжних скатертин, струнких рядів натертого до блиску посуду, грамотної сервіровки.
Нам приємно бачити яскраву, святкову, нестандартну подачу страв. Серед них ми впізнаємо давно улюблені страви і, в той же час, вихоплюємо поглядом абсолютно нові і незвичайні ...
Нам хочеться розділити з друзями свято, яке стало приводом зібрати велику кількість вельми зайнятих людей.
Уся ця магія може бути до кінця реалізована лише в тому випадку, якщо сервіровані столи розташовані в залі, дихаючим комфортом і затишком. Якщо сервіровку доповнюють найтонші деталі від зручних меблів, що радують око, предметів інтер'єру, і до ніжної музики, що розчиняється в приємному освітленні.
А ефект від самої неймовірної подачі страв повинен бути підкріплений їх не менш неймовірними смаковими якостями.
І нарешті, комфорт спілкування з друзями, яких ми, часом, не бачили сто років, повинні забезпечити непомітні, але настільки своєчасно доречні, професійні люди в уніформі офіціантів.
Ми з гордістю можемо повідомити, що в кафе «Кант» Вас чекає бенкет, який відповідає всім цим вимогам!

Image by Jamie Coupaud
Святкові попозиції
bottom of page